Forum wielotematyczne | dziatwa.com.pl

Tutaj porozmawiasz na kazdy temat, jaki przyjdzie Ci do glowy :)

10-lecie firmy, jakie niespodzianki przytować?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 53
Location: Darłowo
Witam wszystkich! Niedlugo zblzia się 10-lecie naszej firmy, dlatego myslimy o tym, zeby zorganizowac spotkanie biznesowe,uroczystą gale czy też event w terenie, który byłby podziękowaniem dla naszych pracownikow i kontrahentow, jak myślcie jakie dodatkowe atrakcje przygotować?
Member
Registered: May 2016
Posts: 7
wszystko zalezy czy impreza będzie bardziej oficjalna czy też na luzie. Poza kolacją warto zorganizowac konkursy z upominkami, którymi byłyby gadżety firmowe, do obsługi takich evetow warto zatrudniac profesjonalne agencje hostess Wrocław ma wiele takich firm godnych polecenia, ktore zatrudniają młode ambitne dziewczyny, które bez problemu mogą wystapic w roli tlumaczek, czy zajac konwersacja zagranicznych gosci.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 47
Location: Nowa Huta
Nie szkoda kasy na taki event, lepiej jakies podwyzki dla pracownikow bys zorganizowal czy cos, a z takich zabaw nic nie wynika.
Member
Registered: May 2016
Posts: 43
nie zgodze się, organizacja takich imprez to połączenie przyjemnego z pozytecznym, w zeszłym roku organizowalam w firmie podobny evenet, wszystkim bardzo się podobalo, a zatrudnione hostessy Łódź obsługujące zadbały o właściwa promocję marki, sprzedaz i rozpoznawalnosc naszej marki znacząco wzrosła, więc polecam i pozdrawiam.

Post Reply

Page: 1