Forum wielotematyczne | dziatwa.com.pl

Tutaj porozmawiasz na kazdy temat, jaki przyjdzie Ci do glowy :)

Co trzeba umieć na menedżerskim stanowisku w zagranicznej firmie?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 48
Location: Wieluń
staram się na menedżerskie stanowisko w międzynarodowej firmie. Zastanawiam się, czym mogę do siebie przekonać pracodawcę. Co według was mogło by podnieść wartość mojej osoby?
Member
Registered: May 2016
Posts: 43
z pewnością ważna może okazać się umiejętność dogadywania się z przedstawicielami różnych kultur i sprawne prowadzenie negocjacji. Jak skończysz dobre szkolenie na którym nauczysz się ważnych rzeczy to myślę, że takie zaświadczenie może okazać się asem w rękawie. Sprawdź ofertę takich szkoleń na stronie szkoleniaznegocjacji.com/szkolenie-negocjacje-miedzynarodowe/ jestem przekonana, że będzie to dla ciebie znakomity wybór. Szkolenia odbywają się dość często, więc wybierzesz coś dla siebie.
« Last edit by caraudiosystems on Mon Feb 12, 2018 10:18 am. »
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 53
Location: Darłowo
na pewno też musisz mieć perfekcyjnie opanowany język obcy, najlepiej dwa. Jak masz już jakieś doświadczenie w pracy w zagranicznej firmie to też na plus i na pewno umiejętność prowadzenia negocjacji których nauczysz się w tej firmie szkoleniaznegocjacji.com/szkolenie-negocjacje-w-biznesie-dla-firm/ może okazać się pożądaną kwalifikacją. Tym bardziej na stanowisku menedżerskim.
« Last edit by caraudiosystems on Mon Feb 12, 2018 10:18 am. »

Post Reply

Page: 1