Forum wielotematyczne | dziatwa.com.pl

Tutaj porozmawiasz na kazdy temat, jaki przyjdzie Ci do glowy :)

Chcę zrobić szkolenie firmowe w Poznaniu, ale nie wiem jak :)

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 48
Location: Wieluń
Hej wszystkim :) Jestem stosunkowo młodym przedsiębiorcą, coś tam wiem ale nie na tyle żeby być dla swoich ludzi autorytetem w każdej dziedzinie. Dlatego właśnie chciałbym podnieść kompetencje swoje i mojego zespołu poprzez jakieś ciekawe szkolenie biznesowe. Czy kojarzycie jakiś podmiot który się tym zajmuje?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 53
Location: Darłowo
Ciężko będzie wskazać jeden bo w temacie coachingu dla przedsiębiorstw dzieje się mega dużo. Tak na teraz do głowy przychodzi mi jedynie Halibut, oni to wyższa półka z takich usług.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 47
Location: Nowa Huta
Mam o nich dobre zdanie http://www.halibut.pl/. Współpracować nie współpracowałem ale kilku znajomych wypowiadało się z entuzjazmem. W takiej sferze jak szkolenia dla firm Poznań raczej przoduje w skali kraju i ta ekipa to doskonale potwierdza.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 11
Location: Jelenia Góra
Jestem dobrego zdania o takich szkoleniach, przynajmniej te na których byłem wypadły fajnie. Rzeczywiście można się wiele ciekawych rzeczy nauczyć. Ja akurat głównie tymi sprzedażowymi się interesuję.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 8
Location: Hajnówka
Byłam na paru szkoleniach i tylko jedno oceniam jednoznacznie jako słabe merytorycznie. Pozostałe wypadły korzystnie a jedno nawet pomogło mi w uzyskaniu awansu w pracy.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 19
Location: Gniezno
Ja mam wrażenie, że w materii tych wszystkich szkoleń sporo się zmieniło. Kiedyś człowiek je lekceważył ale dziś można dzięki nim znacznie poprawić swoją pozycję w firmie.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 37
Location: Katowice
Jestem bardzo ciekaw Twojej opinii na temat szkolenia. Jak będzie po wszystkim napisz co myślisz. Też się zastanawiam nad czymś takim.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 28
Location: Płock
W Poznaniu jest bardzo dużo przedsiębiorstw i to stwarza dla coachingu we wszelkich biznesowych odmianach szeroką przestrzeń do działania.

Post Reply

Page: 1