Forum wielotematyczne | dziatwa.com.pl

Tutaj porozmawiasz na kazdy temat, jaki przyjdzie Ci do glowy :)

Kupię damskie spodnie narciarskie - polećcie dobry sklep!

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: May 2016
Posts: 43
Już niedługo wyjazd w góry, a ja wciąż nie mam spodni narciarskich. Polecicie coś fajnego? Może znacie jakiś dobry sklep, który ma duży wybór tego typu asortymentu. Naprawdę nie mam spodni narciarskich, a marzę, aby nauczyć się jeździć na nartach i snowboardzie. Pomóżcie!
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 48
Location: Wieluń
Desperackie wołanie o pomoc, ze swojej strony nie polecę nic nadzwyczajnego. Przejdź się po prostu po marketach z odzieżą sportową i wybierz coś na szybko, skoro nie zostało Ci dużo czasu:)
Member
Registered: May 2016
Posts: 8
Byłam niedawno w podobnej sytuacji i skorzystałam z usług sklepu napieszo.pl, mają oni spodnie, kurtki i inne elementy odzieży, które przydadzą się każdemu narciarzowi. Odzież oferowana przez nich odznacza się lekkością, elastycznością, a także dużą wytrzymałością, dlatego doskonale sprawdza się nawet podczas ekstremalnych zjazdów.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 53
Location: Darłowo
Potwierdzam opinię koleżanki, mam dwie pary spodni narciarskich od nich i służą mi już od kilku lat. Sprawdź na ich stronie napieszo.pl/241-spodnie-narciarskie, co mogą Ci zaoferować, a na pewno wybierzesz jakieś spodnie narciarskie damskie. Przede wszystkim zwracaj uwagę na materiał z jakiego są one wykonane, nie może on przepuszczać wilgoci bo po kilku upadkach będziesz cała mokra i jedynie co pozostanie Ci po wakacjach to przeziębienie. Muszą też zapewniać odpowiednią wentylację, abyś nie pociła się zbyt szybko, ale właściwie to wszystkie spodnie w tym sklepie spełniają takie warunki:)
« Last edit by caraudiosystems on Wed Feb 28, 2018 11:52 am. »
Member
Registered: May 2016
Posts: 43
Dziękuję Wam bardzo! Uratowaliście mój wyjazd, już traciłam nadzieję, że cokolwiek znajdę.

Post Reply

Page: 1