Forum wielotematyczne | dziatwa.com.pl

Tutaj porozmawiasz na kazdy temat, jaki przyjdzie Ci do glowy :)

Szukam oferty pracy jako opiekunka osoby starszej w Niemczech.

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 28
Location: Płock
Cześć wszystkim. Czy nie macie może w Niemczech krewnego, który potrzebuje pomocy ze względu na niepełnosprawność, chorobę, albo jest po prostu osobą starszą, samotną i w związku z potrzebuje opiekunki, towarzystwa?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 19
Location: Brzeg
Myślę, że powinnaś poszukać w bardziej wiarygodnych źródłach. Z pewnością nie znasz strony internetowej: laxocare.pl/, skoro nie wiesz, gdzie szukać. Na tej stronie internetowej znajdziesz zawsze kilka ofert dotyczących pracy, której szukasz. Najczęściej masz już informację odnośnie przewidywanego wynagrodzenia oraz miasto w którym będziesz pracowała. Oczywiście, opiekunka osoby starszej w Niemczech powinna umieć posługiwać się językiem niemieckim w stopniu co najmniej komunikatywnym. W ogłoszeniu jest to zaznaczone.
« Last edit by caraudiosystems on Wed Feb 21, 2018 12:30 pm. »
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 28
Location: Płock
Czy Ty znalazłaś pracę jako opiekunka dzięki tej firmie?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 19
Location: Brzeg
Ja nie szukałam pracy w tym charakterze, ponieważ żeby być dobrą opiekunką, trzeba być cierpliwym, empatycznym, dużo potrafić. Jednak moja koleżanka dzięki powyższej firmie znalazła pracę i bardzo się spełnia jako opiekunka. Na pewno taka praca napełnia nas przekonaniem, że robimy coś dobrego dla innych.

Post Reply

Page: 1