Forum wielotematyczne | dziatwa.com.pl

Tutaj porozmawiasz na kazdy temat, jaki przyjdzie Ci do glowy :)

Jak sprawdzają się zbiorniki Hydromil?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 28
Location: Płock
Znaomi polecają mi zakup zbiorników na wodę deszczową, która jest gortowa do podlewania na przykłąd trawy czy do niektóych prac domowych. Polecają mi produklty Hydromil, a że pierwszy raz będę coś takiego kupowała to wolę się zapytać co to za jakość.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 37
Location: Katowice
No produkty, o którre pytasz to pierwsza liga jeśli chodzi o same zbiorniki, jak i oczywiście o całe systemy zbierające deszczówkę. Trochę miałem już do czynienia z różnymi produktami i powiem szczerze, że lepszego na pewno nie znajdziesz.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 28
Location: Płock
To miło słyszę, bo i cenowo jak patrzę na ofertę to wygląa to całkiem nieźle.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 48
Location: Wieluń
No cenowo to rewelacyjne oferty, a do tego całość można zamówić wraz z usługą montażu.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 10
Location: Konin
Dokłądnie tak jak piszesz. Artykuł zostaje wysłany pod drzwi klienta i tam dokładnie zamontowany. Zbiorniki hydromil sprawdzają się zaróno w małych gospodartwach domowych, jak i na większych posesjach czy terenach, które mają wiele metrów kwadratowych. Ogólną ofertę można znaleźć tutaj http://zbiornikinadeszczowke.com/, a warto przejżeć wszystkie możliwości.
Member
Registered: May 2016
Posts: 43
Hehe, zgadzam się, że trzeba wszystko przejrzeć zanim podejmie się ostateczną decyzję, w końcu to nie buła na śniadanie...A widzę że jest co przeglądać i porównywać, bo oferta jest całiem spora jak na tego rodzaju asortyment.

Post Reply

Page: 1