Forum wielotematyczne | dziatwa.com.pl

Tutaj porozmawiasz na kazdy temat, jaki przyjdzie Ci do glowy :)

Kto w Poznaniu robi projekty stoisk targowych?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 48
Location: Wieluń
Dzień dobry! Zakladam ten wątek licząć, że znajdę tu osoby, które promowaly juz swoje firmy na targach. Postanowilem wziac udzial w targach i zaprezentowac na nich swoja firme i swoje produkty. Aktualnie zabieram sie za stworzenie zabudowy i szukam kogos, kto zajmuje sie projektowaniem takich stanowisk. Znacie kogoś, kto zajmuje sie projektowaniem stanowisk targowych? Mozecie kogos polecic?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 53
Location: Darłowo
Witam, witam. Jest w Poznaniu firma Versus, powinna Cie zainteresować. Pamiętaj, że stoisko targowe to nie tylko miejsce, które pozwala wyeksponowac produkty, ale przede wszystkim wizytówka firmy! Dobrze wypaść jak najlepiej w oczach potencjalnych Klientów :)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 47
Location: Nowa Huta
Kolega wyzej ma racje, też poleciłbym tę firmę. Mają takie pomysły na projekty stoisk targowych, że az trudno uwierzyc :D z najmiejszej przestrzeni potrafia wygospodarowac miejsce doslownie na wszystko. versus-targi.pl/projekty/ � podsylam link do stronki. Bardzo polecam!
« Last edit by caraudiosystems on Fri Mar 09, 2018 11:14 am. »
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 37
Location: Katowice
Ja postawilbym na modne i nowoczesne stanowisko o designerskim wygladzie. Wiadomo wyglad stanowiska jest w pewnym stopniu uzalezniony od charakteru firmy i jej produktów, uwazam jednak ze wszystko mozna przedstawic w świeży i nowoczesny sposob.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 12
Location: Jarocin
Słyszalem tez o takim rozwiazaniu, ze ekspozycje powieksza sie za pomoca antresoli. Na pewno efektowne i oryginalne, ale trudne do zrealizowania :D pozdrawiam
Member
Registered: May 2016
Posts: 43
Cześć! Moja rada: Dobrze jest miec przy stoisku miesce do siedzenia, wtedy Klienci chętniej podejdą ;)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 48
Location: Wieluń
Dzięki wielkie!

Post Reply

Page: 1