Forum wielotematyczne | dziatwa.com.pl

Tutaj porozmawiasz na kazdy temat, jaki przyjdzie Ci do glowy :)

Przetykanie kanalizacji w Krakowie, znacie kogoś kto się na tym zna?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 48
Location: Wieluń
Witam wszystkich. Kupiłem ostatnio halę magazynową w bardzo korzystnej cenie i na wejściu zauważyłem że jest straszny problem z odpływem wody. Cena była bardzo korzystna więc i tak było warto ale chciał bym ten problem od razu załatwić. Znacie kogoś kto może mi pomóc?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 53
Location: Darłowo
Po czym stwierdzasz że jest problem z odpływem? Nie napisałeś nic konkretnego więc ciężko ci pomóc w jakikolwiek sposób. Ewentualnie mogę ci dać namiary na jakiegoś fachowca który zajmuje się naprawami kanalizacji.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 48
Location: Wieluń
Na hali były myte maszyny rolnicze i studzienki które są tam postawione są pełne wody i jakiś innych dziwnych rzeczy. W innych miejscach nie zauważyłem tego problemu więc wydaje mi się że rury są zapchane. Czyściłem kratki itp. ale nic nie pomaga.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 47
Location: Nowa Huta
Jak masz dostęp to możesz załatwić sobie myjkę ciśnieniową i spróbować pistoletem to przepłukać. Duża część firm która zajmuje się kanalizacjami tak działa na zasadzie wypłukiwania pod ciśnieniem. Możesz spróbować n a własną rękę ;)
Member
Registered: May 2016
Posts: 43
Najlepiej zatrudnić jakąś firmę która specjalizuje się w przetykaniu kanalizacji w Krakowie. Ja polecam wejść na http://wuko-tech.pl/nasze-uslugi/udraznianie-kanalizacji/ i tam sprawdzić ofertę. Firma z dużym doświadczeniem i pracująca na nowoczesnym sprzęcie. Przyjadą i raz dwa pozbędą się problemu ;)
Member
Registered: May 2016
Posts: 19
Ta firma robiła przegląd kanalizacji u mnie w lokalu. Fajna sprawa, wpuścili kamerę do rury, sprawdzili czy jest drożna i czy nie ma żadnych zatorów, przy okazji widzieliśmy jaki jest ich stan. Wszystko szybko i fachowo. Polecam ;)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 48
Location: Wieluń
Jutro będę miał u siebie myjkę to spróbuję jeszcze tak jak radzicie. Jak to nie pomoże to będę kontaktował się z firmą z tej strony którą polecacie. Mają odpowiedni sprzęt to im to pójdzie w kilka minut. A jeszcze co do myjki, myślicie że jak ten pistole włożę w odpływ to nie uszkodzi on żadnej rury? Boję się żebym zaraz całego przyłącza nie musiał wymieniać.

Post Reply

Page: 1