Forum wielotematyczne | dziatwa.com.pl

Tutaj porozmawiasz na kazdy temat, jaki przyjdzie Ci do glowy :)

Jak zarabiać na reklamach internetowych?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 24
Location: Wałcz
Obecnie Internet to potężne medium o prawie nieograniczonym potencjale. Dlaczego więc nie zarabiać w sieci na reklamach? Sama jestem właścicielką kilku stron o tematyce modowej i właśnie zastanawiam się nad reklamami Google AdSense. Zatem jak zarabiać na reklamach google ? Możecie podzielić się swoimi doświadczeniami?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 53
Location: Darłowo
Nie ulega wątpliwości, że jako twórca internetowy możesz czerpać zyski z reklam, które wyświetlasz na swojej stronie. Tymczasem Google AdSense to system, dzięki któremu możesz zarabiać na kliknięciach w banery reklamowe umieszczone w atrakcyjnych miejscach Twojej witryny. Ja swoją przygodę z tego typu reklamami zacząłem blisko 4 lata temu. W tym czasie liczba odwiedzających moje strony dzięki odpowiedniemu pozycjonowaniu, zwiększyła się do takich rozmiarów, że z Google AdSense mogę czerpać teraz całkiem niezłe dochody.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 47
Location: Nowa Huta
Prawda jest taka, że wypracowanie realnego zarobku ze strony internetowej wymaga wiele czasu i determinacji. Gratuluję M1, że udało Ci się dojść do takiego efektu. Na pewno nie była to prosta droga usłana różami
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 53
Location: Darłowo
To prawda. Na pierwsze widoczne efekty czekałem dość długo. Jednak nie poddawałem się chwilowymi upadkami. Tak jak w życiu, trzeba mieć jasny cel i systematycznie dążyć do niego.
Member
Registered: May 2016
Posts: 43
Myślę, że warto jednak spróbować, ponieważ najpopularniejsze witryny przynoszą swoim właścicielom niebotyczne zyski z wyświetlanych na nich reklam.

Post Reply

Page: 1