Forum wielotematyczne | dziatwa.com.pl

Tutaj porozmawiasz na kazdy temat, jaki przyjdzie Ci do glowy :)

Jak wdrożyć ISO 9001 do firmy?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 19
Location: Otwock
Witam wszystkich. Chciałbym wdrożyć certyfikat ISO 9001 do naszej firmy. Nie wiem jednak jakie są wymagania, jak miałoby to wyglądać i ogolnie bardzo bym chciał się dowiedzieć więcej na ten temat ;) może ktoś z Was trochę jest w temacie i będzie potrafił coś na ten temat się wypowiedzieć? Głównoe też mi zależy na tym, żebyście dali namiary kto taki certyfikaty wystawia itp.. z góry dziękuję i pozdrawiam!
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 19
Location: Gniezno
Jak zależy Ci na wdrożeniu ISO 9001 to wejdź sobie na tą stronkę: pcc-cert.pl/certyfikacja-iso-systemy-zarzadzania/iso-9001/ ;) masz tam wszystko napisane odnośnie zdobycia certyfikatu, jak to wygląda, co daje taki certyfikat i jak to wygląda itp. myślę, że jest to również jedna z lepszych firm tego typu u której mózna uzyksać certyfikat. Wszystko zgodnie z normami itp. także jak coś to zgłoś się do nich ;)
« Last edit by caraudiosystems on Fri Nov 03, 2017 2:33 pm. »
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 37
Location: Jakuszyce
ja też znakomite opinię słyszałam o firmie PCC-Cert Sp. z o.o. Sp. K. z tego co o nich wiem, to jednak ta firma ma znakomite opinie i wiele osób właśnie do nich się zgłasza jak chcą stosowne certyfikaty ;)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 48
Location: Wieluń
Ja też wiele dobrego słyszałem o firmię PCC Cert i wydaję mi się, że też się do nich zgłoszę po tego typu certyfikaty itp. bardzo dobrze byłoby je wykorzystać jako kartę atutową firmy
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 20
Location: Puławy
TO prawda ;) ISO strasznie pomagają ;)

Post Reply

Page: 1