Forum wielotematyczne | dziatwa.com.pl

Tutaj porozmawiasz na kazdy temat, jaki przyjdzie Ci do glowy :)

Drewniane place zabaw dla dzieci w dobrych cenach

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: May 2016
Posts: 19
Cześć. Poszukuję firmy, która produkuje drewniane place zabaw dla dzieci, które można kupić i postawić np. w ogrodzie przy domu. Zależy mi na dobrej jakości produktów i wysokim bezpieczeństwie, ale również na nie jakiś kosmicznych, wygórowanych cenach. Tylko takich raczej w granicach rozsądku, ale oczywiście adekwatnych do wysokiej jakości.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 8
Location: Kępno
Wysoka jakość to wysokie ceny, jeśli już szukasz czegoś adekwatnego. Nie rozumie jak mogłoby być inaczej i dziwi mnie zawsze, że ludzie szukają tanich rzeczy wysokiej jakości. Za jakość się płaci.
Member
Registered: May 2016
Posts: 19
Nie szukam tanich rzeczy tylko rzeczy w rozsądnych cenach. Nie jestem nie wiadomo jak zamożną osoba, więc nie mogę sobie pozwolić na przepłacanie w takich sprawach jak zakup placu zabawa dla dziecka.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 53
Location: Darłowo
Doskonale Cię rozumiem i wiem o co Ci chodzi. Jeśli interesują Cię drewniane place zabaw dla dzieci ceny na tej stronie powinny Cię zainteresować: http://www.winnetoo.pl/cennik/. Mają bardzo fajne zestawy do ogrodów dla dzieci, z wysokiej jakości produktów i bardzo konkurencyjne ceny, szczególnie w porównaniu do jakości tego, co oferują. Bardzo Ci ich polecam, my się zdecydowaliśmy kupić dzieciom plac zabaw do ogrodu właśnie tej firmy i są bardzo zadowolone.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 10
Location: Konin
Potwierdzam, place zabaw RSC BIS są naprawdę świetne! Dobra jakość i dobra cena, nic się nie psuje pod wpływem wilgoci ani zmieniających się temperatur, a dzieciaki mają mnóstwo zabawy i to na świeżym powietrzu. Naprawdę udana inwestycja.
Member
Registered: May 2016
Posts: 19
Okej, dziękuję Wam bardzo za polecenia, zaraz sprawdzę sobie ich stronę i ofertę.

Post Reply

Page: 1