Forum wielotematyczne | dziatwa.com.pl

Tutaj porozmawiasz na kazdy temat, jaki przyjdzie Ci do glowy :)

W której firmie można zamówić tanie wizytówki w Poznaniu?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 48
Location: Wieluń
Witajcie. Jestem zainteresowany zamówieniem duzej ilości wizytówek w Poznaniu. Chciałbym, żeby były w miarę tanie, a jednocześnie profesjonalnie oraz pomysłowo wykonane. Znacie godną polecenia firmę, która specjalizuje się w produkowaniu dobrej jakości wizytówek w Poznaniu?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 53
Location: Darłowo
Ja też szukam dobrego producenta wizytówek w Poznaniu. Stare wizytówki już mi się konczą i pora zamówić nowe, bardziej efektowne i przyciągające uwagę.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 47
Location: Nowa Huta
Ja znalazłem starannie wykonywane, a do tego tanie wizytówki w Poznaniu w doświadczonej firmie, w której pracują wykwalifikowani oraz kreatywni graficy. Na stronie internetowej http://fotografie-pieczatki-wizytowki.pl/wizytowki/ firma zamieściła szczegóły swojej oferty dotyczącej projektowania oraz produkcji wizytówek. Myśle, że ta oferta Wam się spodoba, gdyż pracujący tam graficy starają się zawsze sprostać indywidualnym oczekiwaniom danego klienta.
Member
Registered: May 2016
Posts: 43
Ja także polecam poznańską firmę Tablitek, która szybko i sprawnie wykonuje estetyczne wizytówki według projektu zaakceptowanego wcześniej przez klienta. Ja akurat zamówiłam tam dość oryginalne, dwustronne wizytówki, wyróżniające się intensywną kolorystyką oraz sporą ilością znajdujacych się na nich informacji. Ale jeśli ktoś ma życzenie, to może zamówić w tej firmie skromnie i elegancko wyglądające białe wizytówki z jednostronnym nadrukiem. Możliwości jest wiele, ale wykonanie wizytówek w tej firmie jest zawsze profesjonalne.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 48
Location: Wieluń
Ja nie mam jeszcze konkretnego pomysłu, jeśli chodzi o kolorystyke i ogólny wyglad moich wizytówek. Mam póki co przygotowane logo oraz zdjęcie, które chcę na nich zamieścić. Na pewno będą tam też dane kontaktowe mojej firmy, ale jeśli chodzi o dalsze szczegóły dotyczące projektu, to licze na fachową pomoc profesjonalnych grafików w tym zakresie.
Member
Registered: May 2016
Posts: 43
Rozumiem. Sądzę, że polecona przeze mnie firma profesjonalnie zaprojektuje dla Ciebie wizytówki, a gdyby coś nie podobało Ci się w ich projekcie, to z pewnością go poprawi, uwzględniając Twoje sugestie, abyś ostatecznie był z niego w pełni zadowolony.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 48
Location: Wieluń
Cieszę się. W takim razie na dniach skontaktuję się z tą firmą i poprosze ich o przygotowanie dla mnie wstępnego projektu wizytówek.

Post Reply

Page: 1