Forum wielotematyczne | dziatwa.com.pl

Tutaj porozmawiasz na kazdy temat, jaki przyjdzie Ci do glowy :)

Klimatyzacja do domu w Poznaniu – komu powierzyć montaż?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: May 2016
Posts: 53
Słyszałam, że przy wyborze wkipy montującej klimatyzację trzeba trzymać się pewnych reguł. Musi to być sprawdzona firma, która zna się na rzeczy i co więcej montuje zarówno indywidualnych klientów, jak i firmy. Przyznam, że nie znam takiej firmy i zależyu mi na tym, żebyście kogoś mi polecili :)))
Member
Registered: May 2016
Posts: 12
He no jasne po co masz szukać i czasami nietrafić. Ja mogę Ci polecić specjalistów, których znajdziesz tutaj http://www.ice-klima.pl/klimatyzacje.html są najlepsi w Wielkopolsce. Klimatyzację do domu w Poznaniu dostarczyli bardzo szybko i szybko uwinęli się zmontażem. No i cena była bardzo niska jak na cały zestaw, jaki mam zamontowany.
Member
Registered: May 2016
Posts: 53
No cena faktycznie powinna być jak najbiżśza, w końcu w Wielkopolsce każdy grosz się liczy :)))
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 56
Location: Wieluń
No akurat z tymi oszczędnościami to nie tylko w Wielkopolsce zwracacie na to uwagę. Ja akurat jestem z Pomorza i tylko czasowo mieszka w Poznaniu. Dzięki wspomnianej firme zaoszczędziłem mogę teraz to powiedzieć około tysiąca złotych. No i poza tym mam dobrze działający sprzęt :)))
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 51
Location: Darłowo
Czyli dostałeś pełen pakiet usług, tanio i solidnie :))) Tak to powinno wyglądać...Do domu to raczej coś skromnego bym polecał, bo w Polsce aż tak dużych tych upałów to się nie notuje.
Member
Registered: May 2016
Posts: 53
No niby tak, ale przecież klimatyzatora to można zarówno latem używać jak i zimą...
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 54
Location: Nowa Huta
Można pod warunkiem, że sprzęt jest odpowidnio seriwsowany. A dobry serwis to nic innego jak odgrzybianie klimatyzacji, regularna wymiana oleju w sprężąrce, czy w końcu dodawanie czynnika chłodniczego. Tych zmiennych jest dość sporo, ale wiedzą o nich serwisanci.

Post Reply

Page: 1