Forum wielotematyczne | dziatwa.com.pl

Tutaj porozmawiasz na kazdy temat, jaki przyjdzie Ci do glowy :)

Gdzie znajdę kominek albo kozę w dobrej cenie. Znacie jakiś sklep?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 46
Location: Katowice
Niedługo kończy się budowa mojego domu i trzeba powoli myśleć nad wyposażeniem. Żona bardzo chciała mieć w domu kominek ale to co mogę znaleźć u nas w mieście wcale mi się nie podoba. Znacie jakieś strony albo namiary na kogoś kto ma coś w lepszym stylu?
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 26
Location: Gniezno
Dzisiaj jest tak duży wybór na rynku że nie powinieneś mieć problemu ze znalezieniem czegoś odpowiedniego. Widziałam ostatnio nawet takie kominki które wiszą w powietrzu. Bardzo elegancko to wygląda.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 28
Location: Wałcz
Sama mam taki wiszący kominek i mogę powiedzieć że dom wygląda całkiem inaczej z takim czymś. Wydajność taka sama, do tego możesz znaleźć modele z obracanym paleniskiem. Bardziej wygląda to jak element dekoracji niż kominek. Chcesz to mogę wysłać ci zdjęcia.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 25
Location: Puławy
Modele z obracanym paleniskiem to jest wgl bomba. Mój znajomy miał taki że nawet szyba była zakrzywiona i mogłeś sobie obracać prawie o 360 stopni. Mega fajnie to wygląda i bardzo dodaje do wnętrza
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 24
Location: Otwock
Wysłałem ci katalog. Znajomy zajmuje się sprzedażą kominków i pieców. Ostatnio znalazł gdzieś producenta z naszego kraju który robi bardzo eleganckie i stylowe wzory. Bardziej przypominają meble niż zwykły kominek. Idealnie pasują do eleganckiego wnętrza ;)
Member
Registered: May 2016
Posts: 20
Sama patrzyłam na https://kozakominek.pl/oferta/piece-koza/ za piecami i kominkami. Bardzo fajna strona, duży wybór i dobre ceny. Jeżeli interesuje cię kominek koza cena powinna cię zadowolić. Producenci z najwyższej półki więc jakość jest bardzo wysoka. Do tego długa gwarancja powinny cię przekonać.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 46
Location: Katowice
Dla mnie mogło by wgl kominka nie być ale że obiecałem żonie to sami rozumiecie. Jak już mam kupować to też wolę zainwestować w coś konkretnego. Widziałem w internecie sporo fajnych modeli tylko na stronach nigdzie nic takiego nie ma.
Member
Registered: May 2016
Posts: 45
Jak sprawdzisz na stronie o której pisała koleżanka wyżej to na pewno coś znajdziesz. Jest tam naprawdę sporo ciekawych i eleganckich wzorów pasujących do każdego wnętrza.

Post Reply

Page: 1