Forum wielotematyczne | dziatwa.com.pl

Tutaj porozmawiasz na kazdy temat, jaki przyjdzie Ci do glowy :)

Kto robi najlepsze zdjęcia ślubne w Tychach?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 28
Location: Płock
Cześć wszystkim pannom młodym i młodym mężatkom! Szukam fotografa do ślubu i jak każda panna młoda chcę żeby zdjęcia były przepiękne. Bardzo mi zalezy na kimś z doświadczeniem. Ślub odbędzie się w Tychach, więc najlepiej żeby był to lokalny fotograf. Jesli kogoś nie polecacie, też piszcie ;)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 24
Location: Wałcz
Ja moge z czystym sumieniem polecić ci to studio fotograficzne http://www.foto-odbicie.pl/index.php/fotografia-slubna-tychy/. Moje zdjęcia ze ślubu i z ceremonii są przepiękne i nie mogłam lepiej trafić. Myślę, że ta współpraca zaowocuje tez w przyszłości bo już czekam aż brzuszek mi urośnie na sesję ciążową i potem rodzinną :) Co do samych zdjęć i ogólnej współpracy to jestem zachwycona. Pani fotograf już w dniu ślubu była ze mną od rana. Doradziła jak przygotować i siebie i pomieszczenia do zdjęć, sama nawet ustawiała rzeczy żeby było ładniej. No ogólnie rewelacja i równie rewelacyjne zdjęcia ślubne Tychy dziękujcie za takiego fotografa!
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 28
Location: Płock
A jak to wygląda cenowo? Bo wyczytałam na stronie że są pakiety, dwóch fotografów.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 24
Location: Wałcz
Wszystko tak jak na stronie, z cenami to wejdź w zakładkę z cennikiem, ale każdorazowo umawiasz się indywidualnie w zależności czego oczekujesz, czy chcesz reportaż z przygotowań, wyjazdu, ile zdjęć, kiedy sesja plenerowa itd. Także najlepiej się umówić, zobaczyć portfolio i się dogadać :)
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 25
Location: Augustów
Nie wiem ja mam taki dylemat że w moich stronach standardowa liczba zdjęć z wesela to 300.. Widziałam że ta kobietka z tych daje 500 i to w pakiecie podstawowym.. Już sama nie wiem, ile zdjęć z wesela powinnam dostać, żeby nie umknęło mi nic.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 37
Location: Jakuszyce
Co moge podpowiedzieć, to warto korzystać z usług studiów fotograficznych, bo oni spisują umowy i masz wszystko czarno na białym na co sie umawiasz i za ile. U mojego syna przyszedł taki chłopaczek, porobił zdjęcia a przy płaceniu podał dwukrotną stawkę, bo inaczej zdjęć nie odda. Świństwo.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 20
Location: Puławy
Trzeba uważać, ale jeśli się bierze kogoś kto ma firmę, to zawsze bezpieczniej, tak jak ze wszystkim.

Post Reply

Page: 1