Forum wielotematyczne | dziatwa.com.pl

Tutaj porozmawiasz na kazdy temat, jaki przyjdzie Ci do glowy :)

Ile wykładziny kupić

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 11
Location: Jelenia Góra
Jakie trzeba robić nadwyżki przy zamowieniach dotyczących wykładzin podłogowych. Jeśli chodzi o płytki to wiem, że około 10 procent więcej niż potrzeba, a jak to jest z wykładzinami, czy przedstawia się to podobnie.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 47
Location: Nowa Huta
I tak i nie. Gdybyś robił to na własną rękę, to zwykle taka ndwyżak powinna być. Jeśli zamówisz na przykład tutaj wykladziny.net/kontakt/6/wykladziny-podlogowe-gdansk to nawet nie będziesz musial nadwyzek robić, bo raz, że będzie odpowiednia ilość dostępna, a jak zostanie to możesz oddać.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 24
Location: Wałcz
To super, bo zamierzam do katowickiego pensjonatu wykładzinę dywanową kupić i tak do końca to nie wiem ile jej będę potrzebowała.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 20
Location: Puławy
A ja z kolei do Kielc wykładzinę do biura muszę nabyc. To naprawdę fajne rozwiązanie. Specjalsitą w tej dziedzinie nie jestem i liczę tez, ze poratują mnie radą w tej hurtowni.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 28
Location: Płock
Na pewno
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 48
Location: Wieluń
Jak potrzebowałem sprowadzić do Krakowa rolki wykładziny pcv Roteco to bardzo mi pomogli zarówno w doborze odpowiedniego wzoru, jak i ilości potrzebnej do pracy. Po prostu nie musiałem ponosić zbędnych kosztów tego co miało zostać.

Post Reply

Page: 1