Forum wielotematyczne | dziatwa.com.pl

Tutaj porozmawiasz na kazdy temat, jaki przyjdzie Ci do glowy :)

Dwie spore hale przemysłowe w kilka miesięcy ktoś się podejmie?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 12
Location: Jarocin
Sprawy mają się tak jest budżet, jest potrzeba, konkretnie potrzeba zbudowania dwóch hali o powierzchni circa 10 tys. m kwadratowych każda. Działalność przemysłowa, jedna hala pod produkcję, druga ma magazyn i sprawy logistyczne. Potrzebny jest wykonawca z doświadczeniem i realnymi terminami.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 37
Location: Katowice
To są konkretne oczekiwania mam nadzieję że uda Ci się kogoś znaleźć bo tak z głowy to nie kojarzę teraz żadnej firmy w PL która by dała z tym radę. No ale możliwe że moje rozeznanie w temacie nie jest w tej chwili zbyt aktualne.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 47
Location: Nowa Huta
Mocno mi się zdaje że Solid Hale ogarnie. W tej branży numer jeden, tak przynajmniej mówi zawsze mój szef a raczej zna się na rzeczy. Ogarnij sobie w internecie więcej informacji na ich temat.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 53
Location: Darłowo
Wszedłem właśnie na ich stronkę http://solidhale.pl/. Oferta wygląda obiecująco, rzeczywiście chyba hale przemysłowe tego rodzaju nie są dla nich specjalnym wyzwaniem, nawet kurniki dla drobiarstwa stawiają to i z halą dadzą radę. Taki kurnik to naprawdę jest wymagające przedsięwzięcie.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 19
Location: Gniezno
Miałam raz staż w firmie budowlanej, mieli swoich podwykonawców między innymi w temacie stalowych konstrukcji, hal itd. Naprawdę spore przedsięwzięcia, nie sądziłam patrząc na szybkie tempo pracy, że takie hale wymagają takiej wiedzy.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 37
Location: Jakuszyce
Mój dziadek postawił stodołę właśnie w ten sposób jako halę stalową. Pamiętam że był bardzo zadowolony że mój tata mu podsunął tę myśl bo udało mu się sporo pieniędzy zaoszczędzić.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 20
Location: Puławy
Owszem, to w miarę tania technologia. Bez porównania tańsza niż konwencjonalne budownictwo. Dlatego cieszy się coraz większą popularnością.

Post Reply

Page: 1