Forum wielotematyczne | dziatwa.com.pl

Tutaj porozmawiasz na kazdy temat, jaki przyjdzie Ci do glowy :)

Ceny stomatologów w Warszawie - orientacyjne kwoty.

Post Reply

Page: 1

Author Post
Administrator
Registered: Nov 2013
Posts: 2
Cześć, właśnie zamieszkałem w Warszawie i chciałbym dowiedzieć się jak wyglądają ceny usług stomatologicznych w Warszawie. Domyślam się, że wygląda to inaczej niż w małym miasteczku, ale moglibyście powiedzieć na ten temat coś więcej?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 48
Location: Wieluń
Oczywiście! Jest drożej pewnie, ale nie ma też tragedii. Stomatolog w Warszawie cennik może mieć tak oderwany od rzeczywistości, że padniesz na zawał, ale może również prezentować się przyzwoicie. Głównie zależy to od gabinetu - są drogie i tanie, tak jak ma to miejsce w przypadku innych usług.
Member
Registered: May 2016
Posts: 43
Jeżeli interesuje Cię stomatolog w Warszawie cennik z przystępnymi cenami może zaoferować jeden z gabinetów na Woli. Oferują oni kompleksowe usługi leczenia uzębienia - od wizyt kontrolnych, aż po opiekę chirurgiczną i ortodontyczną. Na stronie dental-gallery.pl/cennik.html znajdziesz pełną ofertę i będziesz mógł porównać sobie ceny z innymi zakładami. Ja z własnego doświadczenia powiem Ci, że w Warszawie trudno będzie znaleźć tak profesjonalne usług w niższej cenie.
« Last edit by caraudiosystems on Thu Oct 05, 2017 12:13 pm. »
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 53
Location: Darłowo
Podpiszę się pod opiniami, które już padły i dodam, że ekstrakcja zęba za 150 złotych to ewenement nie tylko na skalę Warszawy - cena jest świetna:)
Administrator
Registered: Nov 2013
Posts: 2
Dziękuję Wam bardzo za pomoc, chyba skorzystam z Waszych rad i zapiszę się do nich.

Post Reply

Page: 1