Forum wielotematyczne | dziatwa.com.pl

Tutaj porozmawiasz na kazdy temat, jaki przyjdzie Ci do glowy :)

Przeprowadzki w Warszawie- jakiej firmy używaliście?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: May 2016
Posts: 43
Kochani! Wkrótce będę się przeprowadzać co prawda nadal będę w Warszawie, ale przeprowadzam się z jednego na drugi koniec miasta! Dlatego chciałabym Was spytać o jakieś sprawdzone firmy. Jakich używaliście?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 48
Location: Wieluń
W kwestii firm do przeprowadzki Warszawa ma ogromny wybór. Ja sam obejrzałem przynajmniej kilkadziesiąt ogłoszeń zanim jakąś wybrałem;) W końcu wziąłem http://wikiprzeprowadzki.pl/przeprowadzki-warszawa/ i było szybko i sprawnie. To co mi się podobało to to, że zaoferowali mi opcje, które znacznie ułatwiły mi życie nie dość, że dostarczyli swoje pudełka i opakowania (nie musiałem więc biegać po sklepach w poszukiwaniu kartonów ;) to jeszcze skręcili mi przewożone meble już w nowym mieszkaniu. Także na plus.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 53
Location: Darłowo
A z jakiej dzielnicy na jaką? Bo nie wszystkie firmy dzialaja w całej Warszawie przecież
Member
Registered: May 2016
Posts: 8
Hejka, ja ostatnio brałam http://wikiprzeprowadzki.pl/ i w sumie dlatego, ze nie kombinowali z cennikiem. Jak rozmawiałam z innymi firmami to caly czas doliczali jakies inne, nowe opłaty. A to za dojaz pojazdu, a to za pozne godziny, a to za to, a to za tamto. Szalenstwo! No a tu dali mi konkretne przejrzyste stawki i nie miałam wrazenia ze ktoś chce mnie oszukać i wcisnąć dodatkowych oplat.
Member
Registered: May 2016
Posts: 7
wybor w wawie jest wielki! ja przeprowadzam sie dość czesto i korzystałam już przynajmniej z kilku roznych firm

Post Reply

Page: 1