Forum wielotematyczne | dziatwa.com.pl

Tutaj porozmawiasz na kazdy temat, jaki przyjdzie Ci do glowy :)

Poda mi ktoś cennik wynajmu autobusów jakiś taki uśredniony?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 48
Location: Wieluń
Uwaga, jestem zupełnie zielony w branży, proszę mnie nie wyśmiewać! Moja firma będzie chciała na dwa dni wynająć autobus. Zdecydowaliśmy że robimy wyjazd integracyjny na własną rękę, bez biura podróży. Wyzwanie fajne, każdy ktoś robi i jak pewnie zgadujecie, ja mam za zadanie ogarnąć autokar. Tak mniej więcej na 30 osób. Przejazd będzie na trasie Wrocław-Szklarska Poręba. Jakiego cennika się spodziewać?
Member
Registered: May 2016
Posts: 43
Wiem, ale nie powiem :D Jednak jestem właścicielką biura podróży i miło popatrzeć, jak ktoś skąpy woli samemu takie rzeczy załatwiać jak wynajem autokaru ;)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 53
Location: Darłowo
Ja też z branży turystycznej, ale co mi tam, pomogę. Najlepiej zamiast zmyślać, polecam zobaczyć sobie cennik wynajmu autokarów faktycznej firmy z Wrocławia. Wejdź na http://www.wrocektravel.pl/cennik.html i sam sprawdź, czy to na wasz budżet. Od razu mówie, że to są bardzo niskie ceny w porównaniu z konkurencją!
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 48
Location: Wieluń
Jak dla nas idealne :D Dzięki za polecenie Wrocek Travel tak przy okazji, bo może właśnie od nich wynajmiemy. A powiesz coś więcej jak u nich wyglądają warunki przewozu?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 53
Location: Darłowo
Możesz sam przeczytać na http://www.wrocektravel.pl/uslugi/przewozy-autokarowe.html. Dobry wybór, moim zdaniem najlepsze przewozy autobusowe we Wrocławiu i okolicach.

Post Reply

Page: 1