Forum wielotematyczne | dziatwa.com.pl

Tutaj porozmawiasz na kazdy temat, jaki przyjdzie Ci do glowy :)

Polecicie najlepsze kosmetyki dla kobiet w ciąży?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 38
Location: Jakuszyce
Hej, jestem już po trzydziestce i w pierwszej ciąży. Koleżanki mnie straszą że w moim wieku to już na bank będę miała rozstepy. Polecicie najlepsze kosmetyki dla kobiet w ciąży? Zeby były bezpieczne dla dzidziusia.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 19
Location: Gniezno
Bez przesady, że po trzydziestce skóra nie jest już tak rozciągliwa, ja tam urodziłam po trzydziestce bliźniaki i nie mam żadnych rozstępów i przyznam że żadnych kremów nie stosowałam.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 12
Location: Jelenia Góra
Oczywiście że trzeba w ciąży dbać o skórę, moja małżonka np. w ciąży stosowała Elancyl krem przeciw rozstępom dla kobiet w ciąży i to naprawdę działa. Zresztą jeszcze teraz stosuje Elancyl krem przeciw rozstępom i jest bardzo zadowolona.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 38
Location: Jakuszyce
No tak ale czy ten Elancyl nie jest za drogi, bo z tego co się orientuje to chyba tak?
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 12
Location: Jelenia Góra
No wiesz cos dobrego zawsze kosztuje, ale znowu nie tak dużo. Kosmetyki dla kobiet w ciąży są hipoalergiczne, bez żadnych dodatków zapachowych i co najważniejsze bez konserwantów. Zawierają specjalne składniki uelastyczniające skórę, i przeciwdziałają jej rozciąganiu. Mają w składzie środki nawilżąjące, witaminy i kwasy omega. Na aptekamini.pl/category/mama-i-kobieta-w-ciazy-kosmetyki sobie poczytaj dokładnie o tych kosmetykach i wtedy zdecyduj sama, które najbardziej Ci będą odpowiadać.
« Last edit by caraudiosystems on Fri Apr 27, 2018 12:52 pm. »
Member
Registered: May 2016
Posts: 19
No no, facet a tak dokładnie zna się na kosmetykach dla kobiet w ciąży, tylko pozazdrościć Twojej partnerce, naprawdę szacun.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 10
Location: Konin
To może ja jeszcze coś dopowiem, otóż jak będziesz zaopatrywać się w aptece internetowej Apteka Mini, to powiem Ci że ceny są tam naprawdę konkurencyjne, możesz np. zamiast Elancylu kupić Oillan Mama multiaktywny balsam przeciw rozstępom albo inne kosmetyki, z kompleksową ofertą możesz zapoznać się na podanej przez kolegę stronie apteki.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 2
Location: Brodnica
Jak już będziesz zamawiac w tej aptece internetowej, to pamiętaj tez o kremie do pielęgnacji biustu w okresie ciąży i karmienia czy też o kremie do pielęgnacji brodawek sutkowych, zapoznaj się z dzałaniem tych kremów i koniecznie je zamów.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 38
Location: Jakuszyce
Bardzo mi pomogliście, Apteka MINI ma naprawdę duzy wybór kosmetyków dla kobiet w ciąży, a co najważniejsze, nie muszę nigdzie biegać tylko sobie siedzę wygodnie i zamawiam, wielkie dzięki, do usłyszenia.

Post Reply

Page: 1