Forum wielotematyczne | dziatwa.com.pl

Tutaj porozmawiasz na kazdy temat, jaki przyjdzie Ci do glowy :)

Ozdoby ścienne

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 12
Location: Jelenia Góra
Witam wszystkich! Przeprowadziłam się do nowego M. Już wszystko udekorowałam, ale brakuje mi jakiś ozdób na ścianach. Są nudne. Rozważam czy lustra ozdobne to będzie odpowiednie rozwiązanie na ozdobę. Poza tym rozważam jeszcze nad wzięciem jakiś obrazów. Doradźcie mi czym można przyozdobić ściany w chałupie?
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 19
Location: Gniezno
Moim skromnym zdaniem istnieje sporo fajnych pomysłów na przyozdobienie ścian w chałupie. Wiem o tym z własnego doświadczenia. Od bardzo dawna fascynuję się architekturą wnętrz. Uważam, że przytulnie przyozdobiony dom będzie przyciągał ludzi. Niedawno pragnęłam zakupić sobie piękne lustro do salonu. W żadnym miejscu nic nie mogłam znaleźć. Aż któregoś razu wpadłam na pewną stronę online http://www.evolutionhome.pl/pl/c/Nowoczesne/57 która była własnością sklepu Evolution Home. Powiem szczerze, że byłam pod dużym ich dużej oferty, a szczególnie niskich cen. Lecz najbardziej ucieszyło mnie to, że tam odnalazłam lustro swoich marzeń. Od razu kupiłam. W przeciągu trzech dni było u mnie. Cudownie ozdabia ścianę. Polecam z całego serca ten sklep internetowy!
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 12
Location: Jelenia Góra
Eeee? A może rozsądniej obraz kupić? W końcu od cholery do powieszenia różnych w liroju i wszędzie Taniej powinno być, bo to zwyczajnie plakaty się w rame daje i wszystko. Nooo pokombinujcie Ja się przyzwyczaiłem w domu niskim kosztem robic.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 21
Location: Puławy
Kupiłem małżonce na rocznicnę 2 lustra w ramie Oria Big. Jedno powiesiła w stołowego, 2 poszło do łazienki i teraz bez przerwy widzę u siebie pokazy sukiennicze. Lustra spoko, pod warunkiem, że rachujecie także wspomniane zagrożenie :-P
Member
Registered: May 2016
Posts: 43
Przecież to norma, że można odnaleźć co niemiara fajnych rozwiązań na przyozdobienie ścian w mieszkaniu. Ja jak chciałam posiadać coś nowoczesnego u siebie, to wpadłam na pomysł, że obrazy przestrzenne to będzie dobre rozwiązanie. Błyskawicznie rozwiązałam swój problem. Dlatego nie czaję tej gadki. Spadam na inne forum internetowe.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 4
Location: Piła
Często wchodzę na forum dyskusyjne i jestem zawsze zachwycony z omawianych tu rozmów. Powiem szczerze, że coraz częściej rozważam o udekorowaniu swoich ścian w chacie. Nawet wczoraj odnalazłem ciekawą stronę online, na której polecają rozmaite dekoracje. Chyba kupię, ale jeszcze to przemyślę.

Post Reply

Page: 1